Henkilökunnan yhteystiedot

Hallinto

Toiminnanjohtaja
Tuija Sojakka
p. 040 7691 786
tuija.sojakka@ksetu.fi

Talouspäällikkö
Kristiina Jaakkola-Taskinen
p. 050 5649 443
kristiina.jaakkola-taskinen@ksetu.fi

Palvelupäällikkö
Sirpa Savolainen
p. 050 5975 188
sirpa.savolainen@ksetu.fi


Kriisi ja väkivaltatyö

Turvakoti Jyväskylä
p. 050 4688 179 (24 h/vrk)
ohjaajat.turvakoti@ksetu.fi

Tiina Nevalainen
vastaava sosiaalityöntekijä
p. 050 4412 955

Turvakoti Äänekoski
p. 050 4773 973 (24 h/vrk)
ohjaajat.akiturvakoti@ksetu.fi

Minttu Lämsä
vastaava sosiaalityöntekijä
p. 050 342 3420

Lähisuhdeväkivaltatyö (avopalvelu)
Päivi Löfman p. 050 4638677
Jyrki Nissinen p. 050 5770 623
Pia Suutari p. 050 415 0543
Uudet yhteydenotot p. 050 5223 737
lahisuhdevakivaltatyo@ksetu.fi

Tapaamispaikka
Ulla Ahvo
Tuukka Ruotsalainen
Niina Tuunanen
p. 050 5792 809
tapaamispaikka@ksetu.fi


Vauva- ja lapsiperhetyö

Ensikoti
Ohjaajat
p. 050 3231 034
ohjaajat.ensikoti@ksetu.fi

Ensikodin vastaava ohjaaja
Taina Lakanen
p. 050 448 8028

Vastaava sosiaalityöntekijä
Ida Halme
p. 050 5669 539

Perheterapeutti
Tarja Pietiläinen
p. 050 5181 874

Järjestölähtöinen avopalvelu

Baby Blues- ja vapaaehtoisdoulatoiminta
Henna Äijänen
p. 050 5965 447
henna.aijanen@ksetu.fi

Ero lapsiperheessä ja
yhden vanhemman perheiden tuki
Anne Backman
p. 050 4522 580
anne.backman@ksetu.fi

 


Vapaaehtoistoiminta

Anne Backman
p. 050 4522 580
vapaaehtoinen@ksetu.fi


Lahjoitukset

Lahjoitukset
Tuija Sojakka
p. 040 7691 786
tuija.sojakka@ksetu.fi

 

Harjoittelu

Turvakoti, Jyväskylä
Liitukuja 2
Pirkko Kangasniemi, vastaava ohjaaja
p. 050 3253 985
pirkko.kangasniemi@ksetu.fi

Turvakoti, Äänekoski
Torikatu 4
p. 050 517 4700

Ensikoti
Taina Lakanen, vastaava ohjaaja
p. 050 4488 028
taina.lakanen@ksetu.fi


Jäsenasiat

Kristiina Jaakkola-Taskinen
p. 050 5649 443


Etkö löydä etsimääsi?

Soita kenelle tahansa meistä, niin autamme sinua löytämään vastauksen.

Kiireettömissä asioissa voit myös lähettää sähköpostia: etunimi.sukunimi@ksetu.fi.